potęga podświadomości

Potęga podświadomości – książka, którą warto przeczytać

05/02/2022 Autor molksiazkowy Wyłączono

Potęga podświadomości  jest pojęciem, które odnosi się do wielu elementów, które składają się na ludzką osobowość, a człowiek jest świadomy niektórych z tych elementów w swoim składzie, podczas gdy inne jego osobowości pozostają całkowicie odporne na percepcję lub świadomość. Podświadomy umysł zawiera bodźce behawioralne, które są również siedzibą instynktownej energii psychologicznej i seksualnej, a także wielu stłumionych doświadczeń. 

Potęga podświadomości – najważniejsze informacje

potęga podświadomości

Wiele osób uważa, że spontaniczne zachowanie jest produktem środowiska i ludzkiego życia, a może rzeczy zostały napotkane w życiu codziennym, więc odbywa się to bez zastanowienia, ale fakt, że wielu nie wie, że podświadomy umysł jest odpowiedzialny za te działania; takie jak spożywanie posiłków, gdy tylko poczujesz głód, bądź też picie wody natychmiast po uczuciu pragnienia bez myślenia o tym, ani moc podświadomości reprezentowana tylko w podejmowaniu decyzji na poziomie biologicznym, ale wykracza poza człowieka, aby była mu posłuszna bez najmniejszej myśli. Podświadomość odgrywa ważną rolę w każdym aspekcie, ponieważ jest uwarunkowana i wyszkolona do wierzenia. Czy to negatywne, czy pozytywne, wszyscy zostaliśmy uwarunkowani w takim czy innym momencie. Wszyscy musimy odwarstwić nasze umysły, przeprogramować je tak, aby były tym, czym zostały stworzone, najpotężniejszym narzędziem we wszechświecie. Naszym połączeniem w tym wszechświecie jest nasz umysł, ciało i duch. O wszystkim opowiada książka, która dostępna jest na https://rewolucja.co.uk/9788328334717/sztuka-afirmacji-uwolniona-potega-podswiadomosci.

Podsumowanie

Pozytywne afirmacje są kluczem do zmiany negatywnego nastawienia. Dzięki pozytywnym afirmacjom potwierdzasz i potwierdzasz, kim jesteś w życiu. Do czego zostałeś stworzony. Jaki jest twój prawdziwy cel w życiu. Jakie jest twoje przeznaczenie i co przyniesie twoja przyszłość. Używając pozytywnych afirmacji, używasz klucza do odblokowania negatywnych uwarunkowań w swoim podświadomym umyśle.