bestsellery z księgarni egmont.pl

Warto czytać książki!

03/02/2022 Autor molksiazkowy Wyłączono

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że warto czytać książki. Zresztą – nie tylko książki, ale również komiksy. Tak, również takie animowane historie są jak najbardziej wskazane, ponieważ pozwalają przeżyć fantastyczne przygody. Komiksy dedykowane są dla dzieci, ale nie każde. Część z takich publikacji dedykowana jest tylko dla dorosłych. Dzisiaj jednak nie będzie mowy o animowanych publikacjach do czytania.

Mała Mądrala – bestseller z księgarni egmont.pl

Mr. Men i Mała Miss zapraszają do poznania serii niezwykłych książeczek edukacyjnych, które dedykowane są najmłodszym czytelnikom. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji poznać mieszkańców Bystrzakowa, to czas to nadrobić. Książeczka polecana jest dla dzieci, które jeszcze nie mają trzech lat. Bohaterką jest publikacji – jak sam tytuł mówi – jest Mała Mądrala, która zna odpowiedzi na prawie wszystkie pytania. Błąd! Ona zna odpowiedź na każde pytanie i w ogóle to bardzo lubi przebywać w Bystrzakowie. Czas więc poznać tę niezwykłą bohaterkę.

mała mądrala bestseller z księgarni egmont.pl

Śnienie. Przez bramy z rogu i kości

Jeżeli ktoś lubi fantastykę, to oto ma przed sobą jedną z ciekawszych propozycji, która może go nieźle zaskoczyć. Śnienie to miejsce, gdzie może wydarzyć się naprawdę dużo. Spotkać tu można niezwykłych bohaterów, jak np. Nuali, Koryntczyka, czy też Cluracana, ambasadora królewskiego dworu. Niesamowita historia, która oczekiwana jest przez wszystkich miłośników tego gatunku.

Warto spojrzeć na bestsellery z księgarni egmont.pl, gdzie można znaleźć wiele ciekawych książek. Dla dzieci oraz dla dorosłych.