nowości egmont

Książki wobec których nie można przejść obojętnie

02/09/2022 Autor molksiazkowy Wyłączono

Każda dorosła osoba może powiedzieć, że ma swoją ulubioną lekturę. No dobrze, przynajmniej zdecydowana większość takich osób może pochwalić się książką do której chętnie powraca. Również najmłodsi czytelnicy na pewno mają taką książkę, którą mogą „męczyć” (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) po wielokroć, przypominając sobie ulubione przygody bohaterów. Tak, takie książki są fajne, ale warto również poznać nowości w księgarni Egmont. Może co innego stanie się obiektem zainteresowań?

Bajki, bajeczki i nie tylko

Patrząc na nowości, bez trudu można zauważyć bajki, które są w stanie zainteresować najmłodszych, nieumiejących czytać, jak również tych nieco bardziej samodzielnych. „Smerfy i świat emocji”, „O czym szumią wierzby” w wersji komiksowej, „Witch. Czarodziejki”, „Smerfy. Zabawy i Zadania, „My Little Pony. Zabawy i zadania”, „Littlest Pet Shop. Zakątek zwierząt”, itd. – tych propozycji jest naprawdę wiele. Chociaż, nie tylko najmłodsi będą zadowoleni z przygód animowanych.

nowości w księgarni egmont

W ofercie Egmont znajdą się również komiksy, które zaciekawią osoby dorosłe. Nie jedna osoba przyzna się bowiem do tego, że z wielką pasją podchodzi do czytania przygód bohaterów powiązanych z …Kaczogrodem. Nieśmiertelny Kaczor Donald, jego siostrzeńcy, itd. – wielka radość, że te komiksy można na nowo zobaczyć. Chociaż, fani kolekcji Star Wars, znajdą dla siebie kilka ciekawych propozycji w ofercie wydawnictwa Egmont. Warto więc przejrzeć wszystkie ciekawe propozycje, jakie można znaleźć w ich asortymencie.