Podstawy EKG książka- najnowsza pozycja medyczna zgłębiająca i wyjaśniająca pracę serca

03/18/2021 Autor molksiazkowy Wyłączono

Serce zdrowe jak dzwon. Tak należy życzyć każdemu. Jednakże z drugiej strony nieustannie potrzeba nowych osób do pracy m.in. na szpitalnych oddziałach kardiologicznych. Dlatego tak ważne jest zapewnienie dostępu na polskim rynku wydawniczym do specjalistycznej literatury książkowej.

Podstawy EKG książka to najnowsza wydawnicza pozycja zawierająca wszelkie podstawowe medyczne terminy związane z odczytywaniem zapisów EKG. Wykresów obrazujących i odnoszących się do parametrów opisujących kondycję mięśnia sercowego. Niniejsza publikacja w formie książki została napisana fachowym, jak i jednocześnie prostym w przekazie słownictwem medycznym. Kolegium wydawnicze stanowił zespół złożony z wybitnych polskich profesorów kardiologii przy współpracy z pozostałymi lekarzami. Równocześnie wydanie VII posługuje się oryginalną fachową łacińską terminologią, wraz z przetłumaczeniem jej na język polski oraz z systematyzowanymi objaśnieniami  zawartymi w skoroszycie. Bez problemu do kupienia online pod adresem pzwl.pl

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONA NINIEJSZA PUBLIKACJA?

Po tytuł, którym jest podstawy EKG książka, mogą po nią sięgać studenci medycyny, lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, a także wszystkie pozostałe osoby pragnące pogłębić w ramach hobby swoją wiedzę dotyczącą zakresu medycyny dot. układu krwionośnego człowieka.


CO ZAWIERA SPIS TREŚCI?

Z obszernej, ale i przedstawionej w sposób merytoryczny treści książki możemy dowiedzieć się m.in.:

  • Jak poprawnie odczytywać oraz interpretować zapis EKG?
  • O jakich schorzeniach może informować, sygnalizować wykres EKG?
  • Co oznaczają poszczególne fragmenty, części zapisu z elektrokardiogramu?
  • Jak wygląda przykładowy zapis elektrokardiograficzny w przypadku: zawału serca, arytmii, niedotlenienia komory sercowej, nadciśnienia i niedociśnienia tętniczego, niedomykanie się zastawek sercowych, czy choroby wieńcowej (miażdżycy) żył?
  • Jak przedstawiają się zarejestrowane parametry zdrowego serca i układu naczyniowo-krwionośnego?


Podstawy EKG książka ma ugruntowaną pozycję na rynku wydawniczym, co stanowi podstawową publikację dotyczącą interpretacji każdego zapisu EKG.