Star Wars książki to bogata oferta czytelnicza dla fanów sagi

02/21/2021 Autor molksiazkowy Wyłączono

Star Wars to niezwykła saga kosmiczna znana już od wielu, wielu lat. Posiada ona swoich fanów w przeróżnym wieku i z różnych krajów. Miłośnicy Star Wars z niepokojem czekają na wszelkiego rodzaju nowości związane z tym tematem. Obok filmów, gier i komiksów ważną rolę odgrywają też Star Wars książki.

Jak znaleźć odpowiednią książkę Star Wars dla siebie?

Wydano blisko 380 tytułów Star Wars Książek. Faktem jest, że nie każdy jest w stanie przeczytać każdą z nich. Tym bardziej, że ta ilość wciąż się zwiększa i na rynku wydawniczym, co jakiś czas pokazują się nowe wydania Star Wars. Warto jest czasami poczytać o tych książkowych pozycjach i zdecydować się na serię odpowiedniej dla siebie. W każdym bądź razie jest z czego wybierać.

Gnioty i perełki

Wraz z zapowiedziami nowych premier filmowych, od razu na rynku pojawiają się też powieści książkowe. Ogólnie mówiąc niektóre z nich są prawdziwymi perełkami, a inne są po prostu zwykłymi gniotami. Dobrze jest więc trafić na te dobre powieści, ponieważ tych książek jest zbyt dużo, by tracić czas na pozycje niezbyt ciekawe. Każdy woli, co prawda, co innego, dlatego trudno jest określić co dla kogo będzie dobrą opcją startową. Czytanie książek Star Wars (https://egmont.pl/seria/STAR-WARS,s,625683) można zacząć od: „Cieni imperium” lub od „Dziedzica Imperium”.