Gdzie posłuchać można audiobooków?

11/11/2020 Autor molksiazkowy Wyłączono

Ponoć zaniechanie czytania literatury i lektur nieuchronnie prowadzi do obumarcia szarych komórek w mózgu. Coś w tym musi być, skoro wiemy, że proces czytania poprawia naszą wyobraźnię, daje możliwość rozwijania myślenia logicznego a także usprawnia nasze inne codzienne działania. Co mają zrobić osoby, które nie mają absolutnie czasu, aby wieczorem przysiąść z jakąś ciekawą lekturą?

Jeśli nie czytanie, to co?

Nie da się ukryć, że większość ludzi żyje w dzikim wręcz pędzie. Nasze dni wypełnia gonitwa za pieniądzem, wszędzie i ciągle się spieszymy.Nic więc dziwnego, że czytanie bestsellerów schodzi na dalszy plan. Wieczorem człowiek woli położyć się na kanapie pod kocem i gapić na mało angażujący film. Tymczasem okazuje się, że słuchając audiobooków każdy z nas jest w stanie przeczytać, a raczej odsłuchać, nawet kilkadziesiąt lektur rocznie!

Gdzie można słuchać audiobooka?

Sprzątanie, jazda samochodem, składanie prania czy podróż pociągiem do pracy – każdy moment jest dobry na włączenie audiobooka. Wystarczy wykupić dostęp do aplikacji, która umożliwia kupowanie audiobooków o przeróżnych treściach. Koszt takiej usługi do około kilkadziesiąt złotych miesięcznie. W każdym momencie można zrezygnować z subskrybcji.

Ciekawe audiobooki można nabyć na Ibuk.pl.