książka erotyk

Książki erotyczne na samotne wieczory

08/16/2020 Autor molksiazkowy Wyłączono

Literatura erotyczna od zawsze cieszyła się dużą popularnością. W końcu nic nie podnieca tak, jak własna wyobraźnia, a żadne inne medium nie rozbudza jej tak jak książki. Czytając powieść erotyczną można również łatwo dawkować sobie przyjemność. Poniżej znajdziesz kilka obowiązkowych pozycji!

  1. „365 dni”, Blanka Lipińska

Ten płomienny romans łączy w sobie elementy powieści sensacyjnej i erotycznej, dzięki czemu wciąga jeszcze bardziej. Książka erotyk zaskakuje przemyślaną fabułą, która została zainspirowana między innymi przez klasyczne historie gangsterskie. Młoda dziewczyna zostaje porwana przez włoskich gangsterów, a stojący na ich czele mężczyzna daje jej 365 dni, aby ona go pokochała.

  1. „Gorące lato. Grzeszne opowieści”

To pozycja idealna na lato. W tym opracowaniu zbiorowym zostały zebrane najgorętsze wakacyjne historie, które przedstawiają rozwój płomiennych, letnich miłości. Kolejne opowieści czyta się jedną po drugiej, a po przeczytaniu ich wszystkich pozostaje uczucie niedosytu. Właśnie takie powinny być książki erotyczne!

  1. „Sny Morfeusza”, K. N. Haner

Książka erotyczna „Sny Morfeusza” jest pierwszym tomem cyklu opatrzonego tytułem „Mafijna miłość”, który opowiada o szybkim życiu i o niebezpiecznych romansach. Oczywiście w tej powieści nie mogło zabraknąć elementów erotycznej gry, ponieważ czymże jest miłość, jeśli nie grą właśnie? Światem ze „Snów Morfeusza” rządzi namiętność i seks, ale również pieniądze i ogromne ryzyko.