Lektura dla każdej z nas

09/30/2019 Autor molksiazkowy Wyłączono

Czytanie jest odprężające, a przy tym doskonale wpływa na samopoczucie. Można zatem oddać się wybranej lekturze z całym sercem wkraczając przy tym do określonego świata danych bohaterów. Książka Zanim się pojawiłeś skradła wiele serc, a do tego zyskuje cały czas swoją popularność. Łapmy więc za litery i szukajmy razem z główną bohaterką Lou rozwiązań do danych sytuacji.

Inspiracja do własnych pomysłów

Dwudziestokilkuletnia bohaterka uchodzi za ekstrawagancką, a do tego otrzymuje stanowisko pracy jako opiekunka bogatego bankiera. I wtedy właśnie zaczyna się cała przygoda. Praca Lou przeradza się w coś bardziej angażującego, gdzie uczucia wymykają się spod jakiejkolwiek kontroli. Możemy zatem śmiało przejść do innego świata, odetchnąć od codzienności, a przy tym dobrze się bawić. Co więcej, nieraz napotkamy na podobne sytuacje do naszych, wspólnie przeżyjemy wiele, a co więcej uzyskamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jeśli chcemy, możemy przejść dalej i tworzyć swoją wyobraźnią całą historię tego jakże unikalnego związku.

Zawsze na czasie

Od kilku lat powieść jest cały czas na topie – dzięki temu non stop możemy po nią sięgać i na nowo odkrywać to, co zostało spisane. Jojo Moyes stworzyła cały cykl, gdzie Lou wkracza w coraz to nowe okoliczności. Życie jest tylko jedno – czytajmy dużo i jeszcze więcej, aby wiedzieć, że mamy piękno każdego dnia, gdzie zawsze jest coś do wykorzystania. Zaopatrując się w książkę zanim się pojawiłeś zyskujemy rozrywkę jakiej nie sposób jest przegapić.